Saç Ekim Danışmanlığı
+90 216 692 0 333
info@elitworld.com.tr
duyurular


Saç ekim merkezi İstanbul

Stres, sigara, bir takım ilaçlar ya da tedavi, hormonel değişiklik, troid, bazı genetik durumlar saç dökülmelerine neden olabilmektedir. Saç ekim merkezi İstanbul, bu konuda önceden alınan önlemlerin saç dökülmesini engelleyeceğini belirtmektedir. Saç ekim merkezi İstanbul olarak deneyimli uzman ekibimizle saç dökülmenizin sebeplerini araştırarak sizlere bunun doğrultusunda uygun çözümler, tedavi yöntemleri sunmaktadır. Günümüzde saç dökülmesinin en büyük nedeninin stres olduğu herkesçe bilinmektedir. Stres vücut dengemizi bozar, vücut fonksiyonlarımız yavaşlar ve saçın sağlıklı yaşam döngüsünü bozar. Saça daha az besin ve oksijen gider bu sebeple yeniden çıkmayacak şekilde saçları döker. Kellik aynı zamanda irsi bir nedende olabilir.
Fiziksel açıdan bir rahatsızlığınız yok ise vücut fonksiyonlarınız düzenli çalışıyorsa aileden gelen bir genetik sorunu taşıyorsunuz demektir. Elit World saç ekim merkezi İstanbul, kuruluşundan bu yana saç ekim konusunda çizgisini her zaman korumuş, uzman ekibi ile her operasyonunu başarı ile sonuçlandırmış bir merkezdir. Elit World saç ekim merkezi İstanbul olarak size daha iyi hizmet verebilmek için buradayız.

Bizi arayın: Saç ekim merkezi İstanbul

Bizi arayın uzmanlarımıza aklınıza takılan sorularınızı yanıtlasın. Saç ekim merkezi İstanbul da uygulanan FUE yöntemi ile kişi tamamen doğal bir saç görünümüne ulaşmaktadır. Alınan saçların kişini kendi saçı olması bu doğallığı sağlamaktadır. Saç rengi saçınızın karakteri faklı olmadığından değişik bir görüntü ortaya çıkmaz. En önemlisi hiçbir yabancı madde, reaksiyon ve yan etki söz konusu olmamaktadır. Ekim yapılan saçlar normal saçınız gibi uzamaya başlar. Uzayan saçlarınıza boya yaptırabilmenizde mümkün olmaktadır. Fakat Saç ekim merkezi İstanbul 15 gün boyunca saç spreyi ya da jöle kesinlikle kullanılmamalıdır. Saç ekim merkezi İstanbul, ekimden sonra saçınıza özel bir bakım uygulamak gerekmediğini belirtmektedir. Bu işlem 18 yaşını geçen herkese rahatlıkla uygulanabilmektedir. Saçınızı kaybediyorsanız numaramızı kaybetmeyin ve web adresimizi ziyaret etmeden geçmeyin Saç ekim merkezi İstanbul. Saç ekim Merkezi


Saç Ekim Merkezi
+90 216 692 0 333
info@elitworld.com.tr